O nás

Chcete bývať krajšie?

Chcete mať nižšie účty za energie?

Staviate alebo rekonštruujete strechu?

Hľadáte odborníkov na zateplenie strechy a hydroizoláciu?

Potrebujete profesionálov na klampiarske práce?

Naša spoločnosť, STREBOS s.r.o., vám zaistí kvalitné práce za rozumnú cenu. Pôsobime na trhu už od roku 2007. Praktické skúsenosti, ktoré sme za ten čas nabrali, nám dovoľujú poskytovať tú najvyššiu profesionálnu úroveň všetkých prác. Náš odborný personál tvoria odborníci v oblasti hydroizolačných, klampiarskych a zatepľovacích prác.

Čo robíme

Hlavná oblasť našej činnosti sa sústredí na realizáciu nových plochých striech, rekonštrukcie a opravy plochých striech, priemyselných budov, bytových domov a rodinných domov. Taktiež sa venujeme realizáciám hydroizolácií mostov, realizáciám spodných hydroizolácií stavieb, poradenskej činnosti v oblasti opráv a rekonštrukciám plochých striech.
Pozrieť galériu referencií

Sídlo

Sídlo spoločnosti STREBOS sa nachádza v Trenčíne, ale pôsobíme v celom západoslovenskom a stredoslovenskom kraji. Taktiež naše práce realizujeme v štátoch Európskej únie.

Materiály

Pracujeme využitím materiálov: PVC fólie SIKA, Fatrafol, Alkorplan, Mapei, asfaltové modifikované pásy ICOPAL a SOPREMA.

Cena a kalkulácie

Cena pri rekonštrukciách a opravách sa kalkuluje po obhliadke miesta technikom, zistení skutočného stavu objektu a po požiadavkách vyslovených klientom. Pri realizácií nových projektov sa cena kalkuluje podľa projektovej dokumentácie.

Chcem sa Opýtať / Poradiť

Chcem kalkuláciu zdarma